Atlas Post Otel


Atlas Post Hotel Garmisch-Partenkirchen, 1512 yılına dayanan vakıflarıyla gurur duyuyor ve ilk olarak Otuz Yıl Savaşı sırasında taverna olarak anılıyor. Örneğin, resepsiyonun bugün olduğu yerlerde mütevazı bir taverna, küçük ve göze çarpmayan, ancak 300 yıldan daha önce bir iletişim ve misafirperverlik yeriydi. Yavaş yavaş, Post Hotel geleneksel bir Bavyera oteli haline geldi.

detaylar

Atlas Grand Otel


ATLAS Grand Hotel - uzun geçmişiyle evimizi tanıyın. Arkadaşlarla ve iş ortaklarıyla iletişim için, konuklar WLAN İnternetini ücretsiz olarak kullanabilirler.detaylar

Atlas Sport Hotel


Garmisch-Partenkirchen'deki ATLAS Sporthotel, 2011 ilkbaharında kapsamlı bir restorasyondan sonra yeni yönetim altında yeniden açılmıştır.


detaylar

Atlas Daireleri


Dairelerimiz Atlas Posthotel Garmisch-Partenkirchen yakınında, ayrı bir binada bulunmaktadır. Daireli ev, tarihi bölgenin kenarında ve yaya bölgesi yakınında yer almaktadır.detaylar

Toplantı Restoranları


Hotel ATLAS Münih'te toplantılarınız ve kutlamalarınız için bir konferans salonu kiralayabilirsiniz. Garmisch-Partenkirchen'deki ATLAS Grand Hotel ve ATLAS Posthotel, konferans salonlarına gerekli ekipmanları sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

detaylar
i