Otel Atlas Münih


ATLAS Münih Otel konforlu ve lüks bir SPA sunuyor. Å×ık bir ortamda lüks bir otelin tüm olanaklarından yararlanacaksınız.


detaylar

Otel Atlas Residence


ATLAS Residence Otel, Münih in merkezinde sizlere konforlu ve elveriÅčli bir SPA hizmeti sunmaktadır. Å×ık bir ortamda, lüks dairelerdeki modern otel konforunun tadını çıkarın.

detaylar

Atlas City Otel


Atlas City Otel, Münih in merkezinde, merkez tren istasyonuyla Theresienwese (Oktoberfest) arasında bulunan seçkin, uygun fiyatlı, lüks bir oteldir.

detaylar

Kavun Otel


Münih in merkezinde yerleÅčik olan Kavun Otel, Nisan 2013 de hizmete girdi. Karlspatz, Oktoberfest (Wiesn) ve Münih Tren Ä°stasyonu otele sadece 5 dakika yürüme mesafesi uzunluÄčundadır. Resepsiyon servisimiz 24 saat hizmetinizdedir.detaylar

Atlas Post Otel


Tarihi M.S. 1512 ye dayanan ATLAS Posthotel, Garmisch-Partenkirchen in ortasında temelleri üzerinde gururla durmaktadır. 30 yıl savaÅčları sırasında ilk defa meyhane diye adlandırılmıÅčtır. Å×imdiki resepsiyonun bulunduÄču yer, eskiden küçük bir meyhane olarak kullanılmaktaydı. Bu yapı, eskiden konukseverliÄči ile de ün kazanmıÅčtı. Zaman geçtikçe, ATLAS POSTHOTEL en fazla öneme sahip Baverya geleneksel otellerinden biri olarak inÅča edildi.

detaylar

Atlas Grand Otel


Bilinen eski tarihiyle otelimize gelin. ArkadaÅčlarınızla ve iÅč ortaklarınızla temas için ücretsiz Wi-Fi aÄčımız mevcuttur.


detaylar

Atlas Sport Hotel


Garmisch-Partenkirchen deki ATLAS Sporthotel, 2011 in ilk aylarında, temel bir restorasyondan sonra, yeni bir yönetim kadrosuyla hizmetinize girmiÅčtir.


detaylar

Atlas Daireleri


Dairelerimiz, Garmisch-Partenkirchen de, Atlas Post Otel in yakınında ayrı bir yapıda yer almaktadır. Tarihi mezra kenarında, yaya geçidine yakın bulunmaktadır.


detaylar

Toplantı Restoranları


Hotel ATLAS Münih de konferans odaları, toplantılarınız ve kutlamalarınız için her zaman kiralık olarak hizmetinizdedir. Yemek salonunu da bu amaçlar için kiralayabilirsiniz.

detaylar

Atlas SaÄčlık Merkezi


SaÄčlık merkezimizde sauna ve masaj, ayrıca kiÅčisel ferahınız için özel banyolar ve uygulamalarla hizmetinizdeyiz.

detaylar
i