Otel Atlas Münih


ATLAS Münih Hotel konforlu ve lüks bir spa sunmaktadır. Bir otelin tüm tesislerinden birinci sınıf bir konumda faydalanırsınız.


detaylar

Otel Atlas Residence


ATLAS Residence Hotel, şehir merkezinde konforlu ve rahat bir SPA hizmeti sunmaktadır. Aydınlık dairelerde eşsiz bir ortamda modern bir otelin konforunun keyfini çıkarın.

detaylar

Atlas City Otel


Atlas City Hotel, Münih'in merkezinde, ana tren istasyonu ve Theresienwiese (Oktoberfest) arasındaki eşsiz ve uygun fiyatlı bir oteldir.

detaylar

Kavun Otel


Hotel Kavun, Nisan 2013'te Münih'in merkezinde açıldı. Yoğun Stachus (Karlsplatz), Oktoberfest (Oktoberfest) ve Münih Merkez İstasyonu otelden sadece 5 dakika uzaklıktadır. 24 saat hizmet veren bir resepsiyon bulunmaktadır.detaylar

Atlas Post Otel


Atlas Post Hotel Garmisch-Partenkirchen, 1512 yılına dayanan vakıflarıyla gurur duyuyor ve ilk olarak Otuz Yıl Savaşı sırasında taverna olarak anılıyor. Örneğin, resepsiyonun bugün olduğu yerlerde mütevazı bir taverna, küçük ve göze çarpmayan, ancak 300 yıldan daha önce bir iletişim ve misafirperverlik yeriydi. Yavaş yavaş, Post Hotel geleneksel bir Bavyera oteli haline geldi.

detaylar

Atlas Grand Otel


ATLAS Grand Hotel - uzun geçmişiyle evimizi tanıyın. Arkadaşlarla ve iş ortaklarıyla iletişim için, konuklar WLAN İnternetini ücretsiz olarak kullanabilirler.


detaylar

Atlas Sport Hotel


Garmisch-Partenkirchen'deki ATLAS Sporthotel, 2011 ilkbaharında kapsamlı bir restorasyondan sonra yeni yönetim altında yeniden açılmıştır.


detaylar

Atlas Daireleri


Dairelerimiz Atlas Posthotel Garmisch-Partenkirchen yakınında, ayrı bir binada bulunmaktadır. Daireli ev, tarihi bölgenin kenarında ve yaya bölgesi yakınında yer almaktadır.


detaylar

Toplantı Restoranları


Hotel ATLAS Münih'te toplantılarınız ve kutlamalarınız için bir konferans salonu kiralayabilirsiniz. Garmisch-Partenkirchen'deki ATLAS Grand Hotel ve ATLAS Posthotel, konferans salonlarına gerekli ekipmanları sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

detaylar

Atlas Sağlık Merkezi


Sağlıklı yaşam alanında sauna ve masaj alanının yanı sıra kişisel refahınız için özel banyo ve tedaviler bulacaksınız.

detaylar
i